Kontakt


STŘEDISKO KOMPLEXNÍ TERAPIE V LIBERCI

MUDr. Nováková Dagmar
Jáchymovská 385/25
460 10 Liberec
Česká republika

Kontakt pro objednání:
+420 485 151 398
+420 485 152 793
+420 731 722 000

E-mail pro zasílání dotazníků:
dagmar.rys@post.cz

Dotazník

Před prvním termínem vyšetření je nutné zaslat nejpozději 7 dnů předem vyplněný dotazník na email: dagmar.rys@post.cz

Bez vyplněného a včas zaslaného dotazníku nelze provést vyšetření !!!

Odesláním dotazníku udílíte souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů v rozsahu: Jméno, příjmení, RČ, email, telefon, bydliště a zdravotní stav.

Dotazník ke stažení:
Dotazník pro dospělé
Dotazník pro děti

Tyto služby nehradí žádná zdravotní pojišťovna. Ceník služeb k doptání na uvedených tel.číslech.

Jsem na …
EAV

EAV, co to vlastně je?

EAV-přístrojJe syntézou pojetí západní a východní mediciny- využívá moderní techniky západní mediciny k měření hodnot na tradičních i nově objevených akupunkturních drahách dr. Volla.

Spojením s testováním homeopatik, organopreparátů, nosod skýtá možnost cílené a přesné diagnostiky s následnou volbou zcela individuální terapie.

Celostní medicina léčí vždy celého člověka se všemi jeho vztahy a že každý člověk je individualita sama o sobě . Lékař potom volí postup, který je pro daného člověka nejvodnější.

Na základě měření jednotlivých akupunkturních bodů na prstech rukou a nohou a vyhodnocením naměřených hodnot lze provést velmi přesnou a hlavně nebolestivou diagnostiku a zhodnocení zdravotního stavu pacienta.

Do každého bodu se promítá nějaký orgán nebo jeho část a při změně jeho funkce z jakéhokoliv důvodu dojde ke změně naměřené hodnoty v tomto bodě. Tím se dá přesně zjistit místo poruchy ještě před případným propuknutím onemocnění, protože tímto způsobem měříme energetiku orgánu, která o několik let předchází patologickou změnu na orgánu, která je zjistitelná diagnostickými prostředky naší klasické moderní medicíny- laboratorní hodnoty, ultrazvuk, CT, magnetická rezonance, RTG. To znamená, že pokud už jsou změny při těchto vyšetřeních, je porucha orgánu dlouhodobá a závažná-tedy z pohledu EAV.

Touto metodou lze také měřit vhSchéma EAVodnost léků- ať klasických alopatických či homeopatických, popřípadě jejich kombinaci, vhodnost hormonální antikoncepce, kosmetiky atd.

Schematické znázornění měření EAV. Kroužek označuje indiferentní elektrodu, šipka aktivní elektrodu. Vlastní signál je časově proměnný průběh elektrického proudu obvodem při přitisknutí a při oddálení aktivní elektrody. Výsledek může být zaznamenán počítačem.

 

 Co můžete očekávat?

První vyšetření trvá cca 1h.

Protože se jedná o celostní přístup ke člověku, probereme společně vámi vyplněný dotazník, zkusíme se společně zamyslet nad tím, co by mohlo vaše obtíže způsobovat a v čem tedy tkví podstata poruchy.

Změřím všechny dráhy  a najdu  pro vás vhodná homeopatika, popřípadě jiné vhodné potravní doplňky.

Pokud trvale či příležitostně užíváte nějaké léky nebo jakékoliv potravní doplňky, je vhodné přinést si je s sebou na měření, abychom mohli zjistit, které léky přesně potřebujete a které jdou dohromady s homeopatiky. V žádném případě ale klasickou léčbu na začátku nevysazujeme, pouze popřípadě upravíme dávkování podle potřeby organismu.

Protože tento typ léčby  je založen na detoxikaci organismu a na odstranění pro tělo škodlivých látek- např. virů, těžkých kovů, amalgámu, alergizujících potravin, atd. je potřeba počítat s určitou dobou léčby.

Na homeopatika se nesahá, nasypají se z tuby do uzavíracího víčka a z něj přímo do dutiny ústní, kde se nechají rozpustit a vstřebávat.Nepolykají se, nezapíjejí ani nekoušou. Kapky se kapou přímo do úst. Kojencům a malým dětem lze léky podat rozpuštěny v troše neperlivé vody na lžičce nebo ve 2ml stříkačce. Léky se podávají zásadně do tzv. „čistých úst“, tzn. nalačno nejméně 20 min. před nebo po jídle či pití. Doporučuje se použití homeopatické zubní pasty firem Boiron nebo Weleda,, které neobsahují mentol, který může ovlivnit účinnost homeopatik.

 Pro koho je to vhodné?

Nejlépe je vyladit svůj organismus preventivně, ještě dříve než přijdou nějaké obtíže.

Pro tzv. funkční poruchy, kdy není porušena struktura orgánu, ale zatím jen funkce  je homeopatie nezastupitelná.Velké množství těchto  poruch nemá svůj klinický podklad, to znamená, že pacient neustále obchází nějaké specialisty a stále a opakovaně jsou veškerá vyšetření negativní a přitom je člověku špatně, někdy dost výrazně anebo se prostě jen necítí dobře.

  • Veškeré získané- tzn. nevrozené- poruchy u dětí, častá nemocnost, záněty horních i dolních dýchacích cest, poruchy spánku, poruchy chování,…
  • Alergie,ekzémy
  • Chronický únavový syndrom
  • Autoimunitní onemocnění
  • Nejasné bolestivé stavy, migrény,…
  • Akutní i chronické zánětlivé procesy

Comments are closed.