EAV - Elektroakupunktura

dle dr. Volla.

Je to způsob, jak zjistit jak se tělu, z pohledu energetického, daří a kde potřebuje pomoci.

Je to nebolestivé, neinvazivní měření, které používám z vícero důvodů. Pro mě je hlavně propojením tradičního čínského způsobu chápání zdraví a nemoci s klasickými západními diagnozami. Dále je to možnost jak si změřit homeopatika, která jsou v daný čas pro člověka nejvhodnější. A také se dají vytestovat případné nevhodné potraviny, klasické léky nebo potravinové doplňky, které naopak pro člověka vhodné nejsou.

Na základě měření jednotlivých akupunkturních bodů na prstech rukou a nohou a vyhodnocením naměřených hodnot lze provést velmi přesnou a hlavně nebolestivou diagnostiku a zhodnocení zdravotního stavu pacienta.

Do každého bodu se promítá nějaký orgán nebo jeho část a při změně jeho funkce z jakéhokoliv důvodu dojde ke změně naměřené hodnoty v tomto bodě. Tím se dá přesně zjistit místo poruchy ještě před případným propuknutím onemocnění, protože tímto způsobem měříme energetiku orgánu, která o několik let předchází patologickou změnu na orgánu, která je zjistitelná diagnostickými prostředky naší klasické moderní medicíny- laboratorní hodnoty, ultrazvuk, CT, magnetická rezonance, RTG. To znamená, že pokud už jsou změny při těchto vyšetřeních, je porucha orgánu dlouhodobá a závažná-tedy z pohledu EAV.

Co můžete očekávat ?

Když se rozhodnete, že z jakéhokoliv důvodu chcete absolvovat homeopatickou cestu právě u mě, je potřeba se nejprve objednat u sestřičky na čísle 485 151 398.

Potom je třeba vyplnit homeopatický dotazník, který je ke stažení na mých stránkách a poslat mi ho na mail. Je to pro mě první kontakt s Vámi a protože jeho vyplnění nemusí být úplně jednoduché, je to pro mě informace, že to myslíte vážně. A také se seznámíte s otázkami, na které se potom ještě podrobněji ptám při setkání.

První vyšetření trvá cca 1 hodinu.

Změřím všechny dráhy  a najdu  pro vás vhodná homeopatika.

Pokud trvale či příležitostně užíváte nějaké léky nebo jakékoliv potravní doplňky, je vhodné přinést si je s sebou na měření, abychom mohli zjistit, které léky přesně potřebujete a které jdou dohromady s homeopatiky. V žádném případě ale klasickou léčbu na začátku nevysazujeme, pouze popřípadě upravíme dávkování podle potřeby organismu.

Protože tento typ léčby  je založen na detoxikaci organismu a na odstranění pro tělo škodlivých látek- např. virů, těžkých kovů, amalgámu, alergizujících potravin, atd. je potřeba počítat s určitou dobou léčby.

Pro koho je to vhodné ?

Nejlepší je vždy prevence. Pokud už člověk má nějaké obtíže, je to známka, že porucha je delší a hlubší. A také vyladění obtíží bude nějakou dobu trvat.

Pro tzv. funkční poruchy, kdy není porušena struktura orgánu, ale zatím jen funkce  je homeopatie nezastupitelná. Velké množství těchto  poruch nemá svůj klinický podklad, to znamená, že pacient neustále obchází nějaké specialisty a stále a opakovaně jsou veškerá vyšetření negativní a přitom je člověku špatně, někdy dost výrazně anebo se prostě jen necítí dobře.

  • Veškeré získané- tzn. nevrozené- poruchy u dětí, častá nemocnost, záněty horních i dolních dýchacích cest, poruchy spánku, poruchy chování,…
  • Alergie,ekzémy
  • Chronický únavový syndrom
  • Autoimunitní onemocnění
  • Nejasné bolestivé stavy, migrény,…
  • Akutní i chronické zánětlivé procesy
  • Hormonální poruchy
  • …..